Hakkımızda

THEMİS GLOBAL BAĞIMISIZ DENETİM VE MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. konusunda uzman ve deneyimli Mali Müşavirler tarafından 1999 yılında kurulmuş Mali Müşavirlik, Muhasebe, Bağımsız Denetim, Vergi ve Danışmanlık şirketidir.

Türkiye’ de İstanbul ofisimiz ile hizmet veren ve halen gelişmekte olan, bağımsız denetim ve mali danışmanlık hizmetleri sunan, hizmet verimliliği ve kalitesi ile sektörün önde gelen uluslararası denetim ve danışmanlık firmaları topluluklarının arasında yer almaktadır.

Themis Global, bağımsız denetim, vergi ve mali hukuk danışmanlığı, raporlama ve muhasebe alanlarında geniş bir hizmet çeşitliliği ile müşterilerine yasal avantajlar sağlamakta ,sorunlarına gerçekçi çözümler üretmektedir.Müşterilerimizin yasalarda yer alan avantajlardan azami oranda yararlanması, risklerden korunması, sorunlarının çözümü firmamızın birinci önceliğidir.

Gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile hizmet vermekte olan Themis Global’ in, dünya standartlarında hizmet kalitesini öngören anlayışı, işiniz nerede olursa olsun , layık olduğunuz ilgiyi ve ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi aynı koşullarda güvenilir bir şekilde size sunmakta ve sizi desteklemektedir.

Hedefimiz her zaman daha yüksek kalitede hizmet sağlamak ve hizmet verdiğimiz bölgelerde lider bir pozisyon elde etmektir.